Itálie

Itálie je zemí čtyř moří a tisíce kontrastů. Máte rádi rušný život v noci? Tak právě pro Vás jsou určena letoviska Rimini nebo Palmová riviéra s velkým množstvím pizzérií, diskoték a barů. Pro rodiny s dětmi doporučujeme známá letoviska Lidi di Jesolo, Caorle nebo Cesenatico. Výhodou je malá vzdálenost do místa pobytu. Je to tak pohodlné – ráno snídáte ještě doma a odpoledne se již vyhříváte na pláži.
Chcete poznat italskou přírodu? Tak navštivte poloostrov Gargano s typickými starobylými městečky, malými plážemi se skalnatými výběžky a azurovým mořem. Toto místo uspokojí i náruživé potápěče.

Nejvíce řeckých a římských památek bezesporu naleznete v Kampánii. K odpočinku láká též ostrov Capri a termální ostrov Ischia. Nezapomeňme na tajuplnou Sicílii a Liparské ostrovy.

EvaCo - Eva Koppová. Všechna práva vyhrazena

klíčová slova pro tuto stránku: evaco, koppová, eva, cestovní agentura, cestovní kancelář, zájezd, zahraniční zájezdy, aerobic, cvičení, tábor pro děti, tábor, eva koppová, ubytování, moře, apartmán, hotel, prodej, pobytový zájezd, výlet, dance aerobic, pláž, stan, karavan, cena, mono, bilo, trilo, kemp, letovisko, ubytování, město, přístav, prohlídka, návštěva, restaurace, kavárna, Itálie, Španělsko, Chorvatsko, Černá Hora, Palmová riviéra, Cillento, Sirene, Kampánie, lázně, Maďarsko, Německo, Řecko, Korfu, Chalkidiki, Kréta, Bulharsko, Dánsko, cyklistika, rafting, areál, bar, diskotéka, centrum, stravování, polopenze, termín, pobyt, lůžko, autobus, letadlo, vlak, loď, trajekt, animační program, vzdálenost, bungalov, Česká republika, Slovensko, chaty, chalupy, pension, dependence, Amerika, Maroko, Egypt, Tunis, EURO, odjezd, příjezd, villaggio Delle Sirene, apartmánový dům, kychyňský kout, terasa, výhled na moře, pizzerie, plážový servis, ročník, relaxace, San Benedetto del Tronto, palma, turistika, vnitrozemí, sport, čistota moře, přístav, zahrada, balkon, Kroměříž, instruktor, italský, pojištění, léčebné výlohy, místo, prázdninový pobyt, prázdniny, Martinsicuro, voleyball, basketbal, tenis, rozšířená polopenze, program pro děti, národní park, delegát, kompletní cena, cena, all inclusive, noc, bezpečností taxa, letištní taxa, přílet, odlet, příjezd, odjezd, leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec, poznávací, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, pobytové, Fruttetto, camping frutteto, cupra marittima, bazén, parkování, Generali, slunce, opalování, aquapark, tobogán, hřiště pro děti, plážové hry, jaro, léto, podzim, zima, dovolená, zábava, cukrárna, zmrzlina, mušle