Aerobic 2007 - minulé ročníky
rok 2006

rok 2006

Itálie Cilento

V roce 2003 a 2005 jsme pobyty u moře spojené s aerobikem pořádali v překrásném prostředí Kampánie v oblasti Cilento v blízkosti starobylého města Marina di Camerota.Protože většina účastníků byla v tomto areálu velmi spokojená, rozhodli jsme se i 11.ročník uspořádat v tomto kraji nádherných jeskyní a průzračně čistého moře.

 
rok 2005

rok 2005

Itálie - Cilento

10.ročník pobytu u moře, spojený s aerobicem a relaxací byl stejně jako v roce 2003 v překrásném prostředí Kampánie v oblasti Cilento v blízkosti starobylého města Marina di Camerota. Ubytování v čtyřlůžkových apartmánech nebo v nových zděných bungalovech s výhledem na moře bylo bez nejmenší chybičky.

  V areálu Sirene byla pro nás připravena široká nabídka sportovních aktivit a relaxace:
  • nový bazén s výhledem na moře
  • velmi dobře vybavená klimatizovaná posilovna
  • volejbalové hřiště
  • privátní pláž se slunečníky
  • taneční a animační programy
  • pizzerie, restaurace a kavárna
  Cilentské pobřeží je proslulé zejména překrásnými písečnými i oblázkovými plážemi ohraničenými skalními útesy. Turistům se při návštěvě tohoto jedinečného národního parku nabízí krása a jedinečnosti přírody spolu se zajímavými a cennými historickými památkami. Národní park Cilento byla v roce 1998 právem zapsán do seznamu památek UNESCO.
Zkrátka dovolená, na kterou se jen tak nezapomíná.

 
rok 2004

rok 2004

Itálie San Benedetto

Cestovní agentura EvaCo připravila pro Vás již 9.ročník pobytu u moře, spojený s aerobicem a relaxací. Báječný týden jsme prožili v Itálii na Palmové riviéře, v městečku San Benedetto del Tronto. Letovisko San Benedetto del Tronto nabízí svým návštěvníkům nebývale exotickou atmosféru - především díky 7 tisícům palem a množstvím oleandrů, které lemují 5 km dlouhou písečnou pláž. San Benedetto je jedním z nejdůležitějších přístavů, je bohaté na možnosti kulturního a sportovního vyžití a turistické výlety do vnitrozemí.

 
rok 2003

rok 2003

Itálie Kampánie Cilento

V loňském roce jsme navštívili Itálii, Kampánii. Objevili jsme jedno z nejkrásnějších míst Itálie Cilento. Malé pláže, skalnaté utesy, křišťálově čisté moře, vstřícní Italové. Podívali jsme se do Pompejí, vystoupali jsme na Vesuv, lodí si zajeli na ostrov Capri.

 
rok 2002

rok 2002

Španělsko Costa Brava Calella

V tomto roce jsme poznali temperamentní Španělsko, týden jsme prožili na pobřeží Costa Brava, v letovisku Calella. Navštívili jsme Barcelonu, pro děti byla skvělým zážitkem návštěva aquaparku s množstvím tobogánů, v areálu probíhalo též vystoupení cvičených delfínů a lachtanů. Pro dospělé byl skvělým zážitkem shlédnutí byčích zápasů.

 
rok 2001

rok 2001

Chorvatsko Makarská riviéra Podaca

Opět jsme se vrátili do Chorvatska na Makarskou riviéru, tentokrát trochu níž, do Podace.

 
rok 2000

rok 2000

Itálie Kampánie Paestum, Chorvatsko Makarská riviéra Živogošče

V tomto roce jsme navštívili jeden z nejkrásnějších koutů Itálie, Kampánii. Ubytovaní jsme byli v areálu kousek od moře. K dispozici nám byl bazén, tenisové kurty. Podívali jsme se na kouzelný ostrov Capri nebo na nedaleké pozůstatky řeckých chrámů do Paesta. S druhým turnusem jsme strávili týden v Chorvatsku na Makarské riviéře, v menším letovisku Živogošče.

 
rok 1999

rok 1999

Itálie Lido delle Nazioni

V tomto roce jsme se opět vrátili do severní Itálie, tentokráte do města Lido delle Nazioni, charakteristické pravými italskými trhy, spoustou obchůdků, restaurací, diskoték.

 
rok 1998

rok 1998

Chorvatsko Tisno, Itálie Gargano Lido del Sole

Příjemný týden jsme prožili v malebném městečku střední Dalmácie v Tisnu. Nezapomenutelným zážitkem byl výlet na Plitvická jezera. Po návratu z Chorvatska jsme zavítali z druhým turnusem na čtrnáctidenní pobyt do Itálie na poloostrov Gargano. Ke zpestření celého pobytu přispěla jízda na koních, lodní výlet podél celého pobřeží, výlet na ostrovy Tremiti.

 
rok 1997

rok 1997

Itálie Caorle, Chorvatsko – ostrov Pag

V tomto roce se uskutečnily celkem dva turnusy. S prvním turnusem jsme zavítali do severoitalského města Caorle. Ubytovaní jsme byli v rodinném penzionu v blízkosti centra. Prožili jsme týden plný zábavy – lodní výlety s opékáním ryb, aquapark, diskotéky, animační programy, výlet do Benátek. S druhým turnusem jsme navštívili Chorvatsko, ostrov Pag, kde jsme poznali pravou atmosféru Chorvatska, nádherné křišťálově čisté moře.

 
rok 1996

rok 1996

Itálie Palmová riviéra – Martinsicuro

První ročník pobytů s aerobicem jsme zahájili v Itálii v letovisku Martinsicuro. Ubytování bylo zajištěno v plně vybavených apartmánech v blízkosti moře. Dvakrát denně probíhalo cvičení aerobicu v kombinaci s posilováním. Na zpáteční cestě jsme navštívili proslulé Benátky.

EvaCo - Eva Koppová. Všechna práva vyhrazena

klíčová slova pro tuto stránku: evaco, koppová, eva, cestovní agentura, cestovní kancelář, zájezd, zahraniční zájezdy, aerobic, cvičení, tábor pro děti, tábor, eva koppová, ubytování, moře, apartmán, hotel, prodej, pobytový zájezd, výlet, dance aerobic, pláž, stan, karavan, cena, mono, bilo, trilo, kemp, letovisko, ubytování, město, přístav, prohlídka, návštěva, restaurace, kavárna, Itálie, Španělsko, Chorvatsko, Černá Hora, Palmová riviéra, Cillento, Sirene, Kampánie, lázně, Maďarsko, Německo, Řecko, Korfu, Chalkidiki, Kréta, Bulharsko, Dánsko, cyklistika, rafting, areál, bar, diskotéka, centrum, stravování, polopenze, termín, pobyt, lůžko, autobus, letadlo, vlak, loď, trajekt, animační program, vzdálenost, bungalov, Česká republika, Slovensko, chaty, chalupy, pension, dependence, Amerika, Maroko, Egypt, Tunis, EURO, odjezd, příjezd, villaggio Delle Sirene, apartmánový dům, kychyňský kout, terasa, výhled na moře, pizzerie, plážový servis, ročník, relaxace, San Benedetto del Tronto, palma, turistika, vnitrozemí, sport, čistota moře, přístav, zahrada, balkon, Kroměříž, instruktor, italský, pojištění, léčebné výlohy, místo, prázdninový pobyt, prázdniny, Martinsicuro, voleyball, basketbal, tenis, rozšířená polopenze, program pro děti, národní park, delegát, kompletní cena, cena, all inclusive, noc, bezpečností taxa, letištní taxa, přílet, odlet, příjezd, odjezd, leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec, poznávací, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, pobytové, Fruttetto, camping frutteto, cupra marittima, bazén, parkování, Generali, slunce, opalování, aquapark, tobogán, hřiště pro děti, plážové hry, jaro, léto, podzim, zima, dovolená, zábava, cukrárna, zmrzlina, mušle